14 Ağustos 2020 Cuma

SON DAKİKA

İKİ KUZENİN ACI HABERİ

İKİ  KUZENİN ACI HABERİ

İKİ KUZENİN ACI HABERİ

29 Mayıs 2020 Cuma 16:12 GÜNCEL

Burdur’da dünden bu yana haber alınamayan genç kuzenlerden acı haber geldi. Llse öğrencisi kuzenlerin Haraçlı Mevkiindeki Günalan Köyü Barajı'nda cesedi bulundu.

Edinilen bilgilere göre Burdur’un Halıcılar Köyü’nde oturan iki liseli genç kuzenden dünden bu yana haber alınmayordu. Nazlım K. (15) ve kuzeni Soner A. (17)'dan dünden bu yana haber alamayan aileleri Jandarma'ya ihbarda bulundu. Halıcılar Köyü ile Günalan Köyü’nün dağlık alanlarında iz arama köpeği ve drone ile arama çalışmalarına başlayan.Burdur İl Jandarma Komutanlığı ekipleri iki kuzenin elbiselerini Haraçlı Mevkiindeki Günalan Köyü Barajı yakınında buldu. 

Su Altı Arama Kurtarma ekibinin Günalan Köyü Barajında yaptığı arama esnasında kayıp olarak aranan iki kuzenin cansız bedenine ulaşıldı. Cesetler savcının incelemesi sonucu Burdur Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Burdur'u yasa boğan olayda hayatlarını kaybeden Nazlım K. (15) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci sınıf öğrencisi, kuzeni Soner A. ise (17) İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisiydi.

Kaynak : Bomba15

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

BURDUR'DA CORONA YENİDEN

BURDUR'DA CORONA YENİDEN