23 Haziran 2021 Çarşamba

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GENEL MÜDÜR AĞIRLADI

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GENEL MÜDÜR AĞIRLADI

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GENEL MÜDÜR AĞIRLADI

27 Mart 2021 Cumartesi 14:07 GÜNCEL

Burdur Bahçeşehir Koleji

Genel Merkez düzeyinde incelendi.

Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Savaş Boyar  Burdur Bahçeşehir kolejinde incelemelerde bulunurken bir yandan da orman haftası nedeniyle kolejin orman için ayırdığı alanda çam dikti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Boyar “Bahçeşehir bir dünya okuludur. Burdur kolejinin fiziki yapısı ve eğitiminden çok memnun kaldım “diye konuştu

Genel müdür yardımcısı Savaş Boyar koleje gelişinde kurucu  Hurşit Çetin ve Kurucu Genel Müdür Osman Çoban ile diğer idareciler karşıladı.

Toplantı odasında brifing alan Savaş Boyar daha sonra okulun her alanını gezdi etkinlikleri izledi.

KURUYAN BURDUR GÖLÜNÜN GELECEĞİ PROJESİ

Kuruyan Burdur gölünü her yönüyle işleyen ve yıllar sonrası kuruyan gölün çevreye vereceği etkiyi maketle şekillendiren öğrencilerin bu çalışmasından çok etkilendi.

Bu çalışmaya uzun zaman ayıran Soyar, öğrencilerden ve öğretmenden bilgi aldı.

Proje hakkında bilgi veren öğrenciler projeyi şu şekilde özetlediler;

“Dijital Çağda Kuraklık” adlı çalışma i Teknolojide ki ilerlemeler çölleşmenin eşiğinde su kaynaklarımızı “doğanın ekolojik dengelerini korumaya yetmiyor. Toplum bilincini “farkındalık” yaparak artırma çabası, geleceği tasarladık unutursak her şey gibi bizde yok oluruz.

Savaş Boyar “İşte Bahçeşehirli olmaya en güzel örnek bu çalışma. Bahçeşehir kolejinin eğitim anlayışı öğrencilerine sadece akademik yüklenme değil, topluma çevreye duyarlı, sorgulayan bireyler yetiştirmektir.Kolej yönetimi, öğretmenlerini ve gençleri kutluyorum" dedi

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN SÜRPRİZİ

İnceleme sırasında anaokul öğrencileri Genel Müdür Yardımcısı Savaş Boyar  “hoşgeldiniz" akafişiylearşılandı.

Karşılamada öğrenciler pankart açmakla kalmayıp hep bir ağızdan hoşgeldiniz diye bağırması Genel Müdür Yardımcısı Savaş Boyarı duygulandırdı.

Orman haftası nedeniyle Kolejin orman arazisine çam fidanı diken Boyar, “ yeşile olan sevgiyi her daim aşılamalıyız” dedi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

BAHÇÉŞEHİRLİ MİNİKLER KIRMIZI ÇİZGİYİ ÇEKTİLER

BAHÇÉŞEHİRLİ MİNİKLER KIRMIZI ÇİZGİYİ ÇEKTİLER